بزرگترین تولیدکننده خوراک جایگزین دام و طیور در ایران

09124661091

Info@nahaadeh.com

کیلومتر ۳۲ جاده شهریار-اشتهارد.

مجتمع پاکدان البرز

لیمو انار

پودر میوه(لیمو و انار)

 فروش کلی پودر میوه لیمو انار

پودر میوه لیمو انار (ترکیب لیمو و انار )  محصول جانبی کارخانجات تولید آبمیوه و کمپوت می باشد. استفاده از این محصول در خوراک دام علاوه بر آنکه جیره را از نظر پروتیین و انرژی غنی می سازد باعث پایین آمدن هزینه و حصول یک خوراک دام ارزان می گردد.تولید و فروش کلی پودر میوه لیمو و انار جزء سیاست های دائمی پاکدان البرز می باشد

انار:                                                                                         منبعی غنی از کربوهیدرات و پروتیین می باشد این محصول با دارا بودن انرژی قابل متابولیسم 4700 منبعی غنی از  انرژی می باشد که می تواند در افزایش بهره وری خوراک دام کمکی شایانی نماید.

لیمو:

برای مطالعه بیشتر با کیلیک روی کلمه لیمو به صفحه مربوط به آن مراجعه نمایید.

جایگزین ذرت ،سبوس گندم و جو :

شباهت ها:
پودر لیمو انار با دارا بودن پروتئین 8 درصد می تواند به جایگزین مناسبی برای جو در خوراک دام تبدیل گردد همچنین انرژی قابل متابولیسم 3500kcal این محصول آن را از نظر ارزش انرژی هم طراز با ذرت در خوراک دام قرار داده است.لیمو انار به دلیل داشتن فیبر کافی میتواند به عنوان جایگزین ارزان و مناسب سبوس گندم در خوراک دام استفاده گردد.
تفاوت ها و مزایای لیمو انار:
-مهمترین تفاوت لیمو انار  با ذرت وجو در قیمت آن می باشد. این محصول با داشتن قیمت کمتر از نصف ذرت دارای پروتئین و انرژی برابر با آن می باشد که همین مسئله پودر لیمو وانار را به جایگزینی ارزان و  مقرون به صرفه برای ذرت و جو در خوراک دام تبدیل نموده است.
_ سایر مزایا و تفاوت ها
  1. باعث افزایش چربی شیر دام میشود .
  2. ضایعات انار خوش خوراک است و اشتهای دام را افزایش می دهد.
  3. تفاله هسته انار داراي مقدار زیادی چربی، پروتئين، الياف خام مي‌باشد كه به بهبود ارزش غذايي كمك مي‌كند.
  4. پوست میوه انار دارای تانن بسیار بالایی  می باشد و این تانن سبب انقباض انار می شود.این خاصیت باعث افزایش خواص ضد میکروبی و ضد التهابی آنها شده و  نقش اساسی در سلامت دام ها ایفا می کند.
  5. استفاده از تفاله دانه های انار در طیورتخمگذار سبب کیفیت بالای تخم می‌شود.
  6.  هسته انار داراي تركيبات آنتي‌اكسيداني و اسيدپونيسيك مي‌باشد.
  7. این محصول،بهترین جایگزین ذرت در جیره غذایی خوراک دام و مخصوصا دام شیرده می‌باشد.
  8. به سبب قیمت پایین آن برای دامداران مقرون به صرفه میباشد از این رو شرکت پاکدان البرز تولید و فروش کلی پودر میوه لیمو انار را از اولویت های خود قرار داده است.

میزان مصرف:

گاو و گوسفند پرواری: 15 درصد
گاو شیری:15درصد
شترمرغ:15 درصد
بلدرچین:15 درصد
مرغ:10 درصد
* در استفاده از تفاله لیمو انار باید نیازهای تغذیه ای دام ها لحاظ گردد مشورت با کارشناسان تغذیه دام و طیور می تواند در این زمینه راهگشا باشد.
 * تفاله‌ سیب انار با وجود آنکه منبعی غنی از پروتئین، انرژی و فیبر می باشد اما هرگز نمی تواند به تنهایی و مستقل در خوراک دام مورد استفاده قرار گیرد در کنار این محصول باید از ذرت، سبوس گندم و سایر منابع انرژی، پروتئین ها و فیبر استفاده نمود.
* تفاله لیمو انار در صورت داشتن رطوبت بالا می تواند موجب فسادپذیری سریع خوراک دام گردد بنابراین در هنگام استفاده از لیمو انار در کنار همه شاخص های کیفی باید به پایین بودن رطوبت آن نیز خوراک دام گردد.
 
slide-2feca5b

آنالیز لیمو انار:

اگر تمایل به خرید لیم انار دارید با ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش لیمو انار: 09124661091مختاری
5200
قیمت لیمو و انار

میانبر محصولات

پودر 10 میوه

پودر 10 میوه

سیب و انار

سیب و انار

آلبالو انگور

آلبالو انگور

لیمو انار

لیمو انار

پودر آلبالو

پودر آلبالو

سیب هلو

سیب هلو