بزرگترین تولیدکننده خوراک جایگزین دام و طیور در ایران

09124661091

Info@nahaadeh.com

کیلومتر ۳۲ جاده شهریار-اشتهارد.

مجتمع پاکدان البرز

پودر خرما

پودر میوه(پودر خرما)

تفاله خرما محصول جانبی از خرما می باشد که در کارخانجات تولید چیپس خرما و امثال آن به دست می آید. این محصول به دلیل داشتن مواد مغذی بسیار زیاد می تواند جایگزین بخشی از ذرت و جو در جیره دام باشد.خرما  منبعی طبیعی و ارزان از انرژی، پروتئین ،فیبر و ویتامین ها می باشد و استفاده از آن در خوراک دام علاوه بر پایین آوردن هزینه جیره باعث خوش خوراکی و بالا رفتن ارزش غذایی آن می شود.  همچنین، فیبر موجود در خرما می‌تواند به بهبود گوارش دام‌ها کمک کند.بنابراین تولید و فروش پودر خرما به عنوان یک خوراک دام ارزان و باکیفیت یکی از اولویت های شرکت پاکدان البرز می باشد.

جایگزین ذرت وجو:

شباهت ها:
انرژی و پروتئین این محصول بسیار شبیه به ذرت و جو می باشد.  پودر خرما به دلیل دارا بودن پروتئین  حدود %8 و انرژی  بالای 3000kcal می تواند جایگزینی بسیار مناسب و ارزان برای این دو محصول در خوراک دام باشد.

ترکیبات غذایی: ذرت و جو به طور عمده شامل کربوهیدرات‌ها به شمار می آیند، علاوه  حاوی مقدار مناسبی پروتئین، فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی مانند ویتامین A، ویتامین E و مس می‌باشند. از طرف دیگر، پودر خرما نیز می‌تواند مقداری از این مواد معدنی و ویتامین‌ها را ارائه دهد، همچنین به عنوان یک منبع طبیعی از فیبر عمل کند.

تفاوت ها و مزایای پودر خرما:
-مهمترین تفاوت پودر خرماو ذرت وجو در قیمت آن هاست. قیمت این محصول کمتر از نصف ذرت و جو  است که همین مساله تفاوت مهمی در قیمت تمام شده جیره ایجاد می کند.همچنین این محصول مانند سایر نهاده های جایگزین به دلیل عدم  وابستگی به قیمت ارز  کمترین نوسان قیمت را دارد.

فیبر و گوارش: پودر خرما به دلیل داشتن فیبر کافی می‌تواند به بهبود گوارش دام‌ها کمک کند. در مقابل، ذرت دارای مقدار کمتری فیبر است و ممکن است در مواجهه با مشکلات گوارشی برای برخی دام‌ها منجر شود.

سایر مزایا:
  • منبع تامین پروتئین و انرژی با قیمت پایین
  • ارتقا دادن کیفیت گوشت و شیر
  • تاثیر مثبت بر ضریب تبدیل غذایی
  • بالا بردن کیفیت پلت و خوش خوراکی
  • پایین آوردن قیمت تمام شده جیره
  • کمک به حفظ محیط زیست
موارد ذکر شده در بالا به علاوه ارزش غذایی قابل توجه، تولید و فروش پودر خرما را قابل توجیه می سازد.

 

میزان مصرف:

 گوسفند و گاو پرواری: 25 درصد
گاو شیری : 10 درصد
بوقلمون و بلدرچین: 10درصد
شتر مرغ: 15 درصد
مرغ:10 درصد
 
* تعیین مقدار مناسب پودر خرما در رژیم تغذیه دام‌ها بسیار مهم است. این مقدار باید بر اساس نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها و هدف پرورشی آنها تعیین شود. مشاوره از تخصصی در زمینه تغذیه دام‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا مقدار مناسبی از پودر خرما به تغذیه دام‌ها اضافه کنید متخصصین تغذیه دام پاکدان البرز می‌توانند شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.
*پودر خرما باید از منابع معتبر و با کیفیت تهیه شده باشد تا تغذیه دام‌ها به بهترین شکل انجام شود. به کیفیت محصول تأکید کنید و از تأمین محصولات مطمئن باشید.
 
slide-373b981

آنالیز پودرخرما

اگر تمایل به خرید پودر خرما دارید با ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش پودر خرما: 09124661091مختاری
5200
قیمت پودر خرما

میانبر محصولات

پودر 10 میوه

پودر 10 میوه

سیب و انار

سیب و انار

آلبالو انگور

آلبالو انگور

لیمو انار

لیمو انار

پودر آلبالو

پودر آلبالو

سیب هلو

سیب هلو