بزرگترین تولیدکننده خوراک جایگزین دام و طیور در ایران

09124661091

Info@nahaadeh.com

کیلومتر ۳۲ جاده شهریار-اشتهارد.

مجتمع پاکدان البرز

کنجاله سویا

کنجاله سویا

کنجاله سویا مهم ترین منبع تامین پروتئین جیره در خوراک دام و طیور است.

محصولی غنی از پروتئین و انواع اسیدآمینه های ضروری برای خوراک دام و طیور که مصرف گسترده ای دارد.

سویا  همچنین محصولی در دسترس، خوش خوراک و با قابلیت جذب و هضم مناسب هم در سیستم گوارشی دام و هم طیور است. قیمت سویا به نسبت پایین است و از این روز منبعی مناسب برای تامین پروتئین و اسیدآمینه های ضروری محسوب می شود.

پاکدان البرز آماده فروش سویا داخلی و وارداتی به صورت دانه سویا، فول فت سویا و فروش کنجاله سویا به شما مشتریان گرامی است.

  این دانه روغنی همچنین یکی از مهمترین منابع تامین روغن جهان محسوب می شود. به طوری که قسمت عمده خرید سویا در جهان به قصد روغن کشی صورت می گیرد.
این دانه همچنین در مناطق پرجمعیتی از جنوب و شرق آسیا مثل چین و هندوستان جزء مواد غذایی اصلی مورد مصرف انسان هاست. به همین خاطر خرید و فروش سویا در بازارهای موادغذایی این مناطق یسیار رایج است. تا جایی که برخی کارشناسان معتقدند علت تراکم بالای جمعیت در این مناطق استفاده از سویا در رژیم غذایی آن ها در طول تاریخ بوده است که به دلیل پروتئین بالای سویا منجر به افزایش کیفیت مواد غذایی مردم شده است.

انواع سویا:

خرید سویا هم به صورت دانه سویا و هم به صورت کنجاله صورت می گیرد. اما مصرف کنجاله بسیار رایج تر است. اخیرا در قالب محصولی به نام فول فت سویا که همان دانه سویای اکسترود شده است مصرف دانه سویا هم افزایش یافته.

دانه سویای موجود در ایران عمدتا وارداتی است ولی کنجاله سویا هم به صورت وارداتی به عنوان سویای برزیل و سویای آرژانتین موجود است هم به عنوان محصول کارخانجات روغنکشی داخلی تحت عناوینی مانند سویا یگانه خزر، سویا بهپاک، سویا ناب، سویا اتکا، سویا گلبهار و … وجود دارد.

متاسفانه در سال های اخیر شاهد وجود انواع ناخالصی در برخی سویاها هستیم که نیاز است خریداران گرامی در هنگام خرید سویا توجه کافی به این مهم داشته باشند. البته سویاهای ارسالی از بندر و یا بارگیری مستقیم از کارخانجات روغن کشی معمولا چنین مشکلی ندارند.

متاسفانه قیمت کنجاله سویا در بازارهای داخلی به دلیل کمبود محصول دچار نوسانات فراوان شده است و دامداران و مرغداران دچار مشکلات فراوانی در این رابطه گردیده اند. این در حالیست که همانگونه که در لینک مشاهده می‌کنید، قیمت جهانی سویا طی مدت مشابه، تقریبا ثابت بوده و با توجه به این که این کالا مشمول ارز دولتی می شود قیمت داخلی آن نیز می بایست ثابت می مانده که عملا شاهد چند برابر شدن آن هستیم.

آنالیز کنجاله سویا

ماده خشك90
انرژي متابوليسمي2.44
پروتيين48.5
چربي خام1
فيبرخام3.9
متيونين0.67
ليزين2.96
فسفركل0.62
كلسيم0.27
slide-2feca5b
slide-f145459
slide-444258c

برای کسب اطلاع از قیمت سویا (قیمت روز سویا) از منوی بالا به بخش قیمت روز مراجعه فرمایید

سایر محصولات

محصولات جایگزین سویا

پودر گوشت با پروئین بالاتر از سویا و پروتئین قابل جذب نزدیک به سویا بهترین جایگزین برای سویا است. زیرا هم قیمت پودر گوشت پایین تر از قیمت سویا است و هم به منابع پروتئین جیره تنوع می دهد.

برای ثبت سفارش خرید کنجاله سویا با ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش سویا: 09124661091 مختاری

پودر 10 میوه

پودر 10 میوه

سیب و انار

سیب و انار

آلبالو انگور

آلبالو انگور

لیمو انار

لیمو انار

پودر آلبالو

پودر آلبالو

سیب هلو

سیب هلو