بزرگترین تولیدکننده خوراک جایگزین دام و طیور در ایران

09124661091

Info@nahaadeh.com

کیلومتر ۳۲ جاده شهریار-اشتهارد.

مجتمع پاکدان البرز

مرکبات

پودر میوه (مرکبات):

تفاله مرکبات شامل پوست و قسمت‌های خارجی میوه‌های مرکباتی مانند پرتقال، لیمو، نارنگی و لیموترش است. این تفاله‌ها معمولاً پس از فرآوری میوه‌ها در کارخانجات کمپوت و آبمیوه حاصل می شوند . تفاله مرکبات خشک شده منبعی بسیار ارزان و با ارزش برای تامین انرژی و فیبر در خوراک دام می باشد. به همین دلیل تولید فروش عمده پودر مرکبات در برنامه شرکت پاکدان البرز قرار گرفته است.

.

جایگزین ذرت و سبوس گندم:

شباهت ها:
انرژی و پروتئین این محصول و ذرت بسیار شبیه هم است. هر دو منبع غنی تامین انرژی جیره هستند. پروتئین این محصول حدود 5 و انرژی بالای 2800می باشد.همچنین این محصول به دلیل داشتن فیبر کافی می تواند به جاگزینی مناسب برای سبوس گندم در خوراک دام و طیور تبدیل شود
تفاوت ها و مزایای تفاله مرکبات:
-مهمترین تفاوت تفاله مرکبات و ذرت در قیمت آن هاست. قیمت این محصول نزدیک به  نصف ذرت است که همین مساله تفاوت مهمی در قیمت تمام شده جیره ایجاد می کند. همچنین تفاله مرکبات منبعی غنی از قیبر و سایر مواد معدنی می باشد که می تواند به بهبود دستگاه گوارش دام کمک شایانی نماید.
– تفاله مرکبات حاوی مقادیر زیادی آنتی‌اکسیدان‌ها مانند فلاونوئیدها، کاروتنوئیدها و فنول‌ها می باشد و از این نظر بسیار غنی تر از ذرت است و به تقویت سیستم ایمنی دام و طیور کمک می کند.
-تفاله مرکبات مقادیر زیادی فیبر می‌باشد. این فیبر به بهبود گوارش دام‌ها کمک کند و از مشکلات گوارشی مانند یبوست جلوگیری می کند.
مزایای  ذکر شده در بالا اهمیت بالای تولید و فروش عمده پودر مرکبات جهت حصول یک خوراک دام ارزان و باکیفیت بی از پیش مشخص می سازد.
 
 
 

میزان مصرف:

 گوسفند و گاو پرواری: 15 درصد
گاو شیری : 10 درصد
بوقلمون و بلدرچین: 5 درصد
شتر مرغ: 5 درصد
مرغ:5 درصد
* مرکبات معمولاً با مقدار مصرف کنترل شده در تغذیه دام‌ها استفاده می‌شوند. مصرف بیش از حد این میوه‌ها می‌تواند به مشکلات گوارشی دام منجر شود.
*مهم است که مرکباتی که به عنوان خوراک دام استفاده می‌شوند، از منابع مطمئن و با کیفیت تهیه شده باشند. مرکبات تازه‌تر و سالم‌تر اغلب ارزش تغذیه‌ای بیشتری دارا می باشند.
*مقدار استفاده از تفاله مرکبات خشک شده در خوراک دام باید با دقت و با توجه به نیازهای دام‌ها تعیین شود.کارشناسان تغذیه پاکدان البرز می توانند در جهت رسیدن به فرمولی مناسب مشاوره های لازم را به شما ارایه دهند.
slide-2feca5b

آنالیز تفاله مرکبات

اگر تمایل به خرید تفاله مرکبات دارید با ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش تفاله مرکبات: 09124661091مختاری
5200
قیمت تفاله مرکبات

میانبر محصولات

پودر 10 میوه

پودر 10 میوه

سیب و انار

سیب و انار

آلبالو انگور

آلبالو انگور

لیمو انار

لیمو انار

پودر آلبالو

پودر آلبالو

سیب هلو

سیب هلو