بزرگترین تولیدکننده خوراک جایگزین دام و طیور در ایران

09124661091

Info@nahaadeh.com

کیلومتر ۳۲ جاده شهریار-اشتهارد.

مجتمع پاکدان البرز

سیب هلو

پودر میوه(سیب هلو):

پودر میوه سیب هلو ترکیبی از تفاله های خشک شده سیب و هلو می باشد که  می تواند به عنوان منبعی مناسب و غنی برای تامین انرژی و فیبر خوراک دام استفاده می شود. خرید عمده پودر میوه علاوه بر بالا بردن ارزش تغذیه ای خوراک دام و منتج به حصول خوراک دام ارزان گردد.

سیب:

استفاده از تفاله‌های خشک شده سیب به عنوان یک ماده در خوراک دام بسیار مفید و مقرون به صرفه می باشد.. این تفاله‌ها عمدتاً از پوست و بخش‌های خارجی سیب‌های فرآوری‌شده تولید می‌شوند. تفاله‌های سیب  شامل فیبر، مواد مغذی و ترکیبات دیگری  می باشند که می‌توانند به تغذیه دام‌ها کمک کنند.

هلو:

استفاده از تفاله خشک شده هلو به عنوان یک ماده در خوراک دام بسیار مفید و مقرون به صرفه بوده و باعث پایین آمدن هزینه تمام شده و به تبع ان ارزان شدن خوراک دام می شود . هلو یک میوه است که حاوی مواد مغذی مختلفی از جمله فیبر، ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها است.

جایگزین ذرت و سبوس:

شباهت ها:
انرژی و پروتئین این محصول و ذرت بسیار شبیه هم است.  پروتئین این محصول حدود 6درصد و انرژی آن   3000kcal می باشد .همچنین خوراک دام سیب هلو از آنجا که تفاله هلو سیب خشک شده حاوی مقدار مناسبی از فیبر می باشند می تواند عنوان منبع فیبر در تغذیه دام‌ها و جایگزین  سبوس گندم مورد استفاده قرار گیرد. فیبر موجود درخوراک دام سیب هلو می‌تواند به بهبود گوارش دام‌ها کمک نماید.
تفاوت ها و مزایای سیب هلو:
-مهمترین تفاوت  خوراک دام سیب هلو با ذرت و همچنین سبوس گندم در قیمت آن هاست. قیمت این محصول کمتر از نصف ذرت است که همین مساله تفاوت مهمی در قیمت تمام شده جیره ایجاد می کند.همچنین سیب هلو مانند هر پودر میوه ترکیبی  دیگر دارای خواصی متنوع می باشد که همین تنوع  ارزش غذایی آن را از نهاده اصلی افزون می نماید.
– هلو حاوی مقادیر مناسبی از آنتی‌اکسیدان‌ها مانند فنول‌ها و کاروتنوئیدها است به مین دلیل می تواند به تقویت سیستم ایمنی دام و طیور کمک می کند.
-هلو حاوی ویتامین‌های مختلفی از جمله ویتامین C و ویتامین A است که به سلامتی دام‌ها کمک می‌کنند. همچنین، مواد معدنی مانند پتاسیم نیز در هلو وجود دارد.
مزیت های بالا به همراه قیمت پایین پودر میوه سیب هلو خرید عمده پودر میوه سیب هلو را برای دامداران و مرغداران مقرون به صرفه نموده است.
 
 
 

میزان مصرف:

 گوسفند و گاو پرواری: 20 درصد
گاو شیری : 15 درصد
بوقلمون و بلدرچین: 10 درصد
شتر مرغ: 10 درصد
مرغ:10درصد

* توجه داشته باشیدمقدار استفاده از خوراک دام سیب هلو باید متناسب با نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها تعیین شود و از مقدار زیادی که ممکن است به مشکلات گوارشی منجر شود، پرهیز شود.

* خوراک دام سیب هلو باید به گونه‌ای در ترکیب با سایر مواد تغذیه‌ای مورد استفاده قرار گیرند تا تغذیه متعادل دام‌ها حفظ شود. در این زمینه کارشناسان تغذیه دام پاکدان البرز آماده ارایه مشاوره های لازم به دامداران محترم می باشند.

*

slide-2feca5b

آنالیز پودر میوه سیب هلو

اگر تمایل به خرید سیب هلو دارید با ما تماس بگیرید.

کارشناس فروشسیب هلو: 09124661091مختاری
5200
قیمت سیب هلو

میانبر محصولات

پودر 10 میوه

پودر 10 میوه

سیب و انار

سیب و انار

آلبالو انگور

آلبالو انگور

لیمو انار

لیمو انار

پودر آلبالو

پودر آلبالو

سیب هلو

سیب هلو