بزرگترین تولیدکننده خوراک جایگزین دام و طیور در ایران

09124661091

Info@nahaadeh.com

کیلومتر ۳۲ جاده شهریار-اشتهارد.

مجتمع پاکدان البرز

لیمو

پودر میوه (لیمو):

تفاله لیمو شامل پوست و قسمت‌های خارجی لیموترش است. این تفاله‌ها معمولاً پس از فرآوری لیمو در کارخانه های تولید آبلیمو  باقی می‌مانند. تفاله لیموی  خشک شده به دلیل دارا بودن انرژی و فیبر کافی می تواند به عنوان منبعی غذایی با ارزش و مقرون به صرفه در خوراک دام به کار گرفته شود.در سال های اخیر و باتوجه به گسترش تمایل فعالان دام طیور به خرید خوراک دام ارزان و باکیفیت استفاده از پودر لیمو افزایش چشمگیری داشته است

جایگزین ذرت و سبوس گندم:

شباهت ها:
انرژی و پروتئین این محصول و ذرت بسیار شبیه هم است. هر دو منبع غنی تامین انرژی جیره هستند. پروتئین این محصول حدود 7 درصد  و انرژی بالای 2800kcalمی باشد.همچنین این محصول به دلیل داشتن فیبر کافی می تواند به جاگزینی مناسب برای سبوس گندم در خوراک دام و طیور تبدیل شود.
تفاوت ها و مزایای تفاله لیمو:
-مهمترین تفاوت تفاله لیمو و ذرت در قیمت آن هاست. قیمت این محصول نزدیک به  نصف ذرت است که همین مساله تفاوت مهمی در قیمت تمام شده جیره ایجاد می کند.از آنجا که ایران یکی از قطب های تولید مرکبات در منطقه می باشد این محصول به طور کامل در داخل تامین شده و به تبع آن نوسان قیمت آن حد اقل می باشد.
– تفاله لیمو حاوی مقادیر زیادی آنتی‌اکسیدان‌ها مانند فلاونوئیدها، کاروتنوئیدها و فنول‌ها می باشد و از این نظر بسیار غنی تر از ذرت است و به تقویت سیستم ایمنی دام و طیور کمک می کند.
 – به صورت پودری و کیسه شده عرضه می شود که مصرف آن را راحت تر و کم هزینه تر می کند.
-تفاله  لیمو مقادیر زیادی فیبر می‌باشد. این فیبر به بهبود گوارش دام‌ها کمک کند و از مشکلات گوارشی مانند یبوست جلوگیری می کند.
مزایای ذکر شده سبب گشته فعالین صنعت دام و طیور که تمایل به خرید خوراک دام ارزان دارند به سمت پودر لیمو میل پیدا کنند.
 
 

میزان مصرف:

 گوسفند و گاو پرواری: 15 درصد
گاو شیری : 10 درصد
بوقلمون و بلدرچین: 5 درصد
شتر مرغ: 5 درصد
مرغ:5 درصد
* توجه داشته باشید که لیمو علی رغم داشتن خواص غذایی بالا دارای محدودیت هایی در استفاده در خوراک دام می باشد که با رعایت آن می توانید به خوراک دامی ارزان و ایده آل برسید.
*قبل از اضافه کردن هر گونه تغییری به جیره تغذیه دام‌ها، با متخصصان تغذیه دام مشورت کنید. متخصصان تغذیه شرکت پاکدان البرزمی‌توانند شما را راهنمایی کنند که چگونه تفاله لیمو ترش خشک شده را بهینه در جیره تغذیه دام‌ها استفاده کنید.
*تفاله لیمو را به صورت خشک و از منابع مطمئن تهیه نمایید همچنین قبل از مصرف حتما از بالا بودن کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.
 
slide-2feca5b

آنالیزتفاله لیمو:

اگر تمایل به خرید تفاله لیمو دارید با ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش تفاله لیمو: 09124661091مختاری
5200
قیمت تفاله لیمو

میانبر محصولات:

پودر 10 میوه

پودر 10 میوه

سیب و انار

سیب و انار

آلبالو انگور

آلبالو انگور

لیمو انار

لیمو انار

پودر آلبالو

پودر آلبالو

سیب هلو

سیب هلو